aktualne info o warsztatach

ajurwedyjskie spa 14 lutego 2019 -

Pracownia Terapii Jogą, ul. Heleny 12/117 Kraków 18:00-20:30 

W trakcie warsztatu poznasz podstawowe teorie ajurwedyjskie oraz najważniejsze zasady dbania o urodę według ajurwedy. Wstępnie określisz swoją pierwotną konstytucję urodową (prakriti). Stworzysz proste ale w pełni spersonalizowane kosmetyki ajurwedyjskie do oczyszczania, masażu, parówki, tonizowania i nawilżania twarzy.. a następnie przeniesiesz się do Ajurwedyjskiego SPA 🙂 W trakcie siedmiostopniowego rytuału pielęgnacji twarzy odkryjesz jak prosta i przyjemna może być naturalna pielęgnacja.

Koszt warsztatu "Ajurwedyjskie SPA": 170 zł
Każdy uczestnik wychodzi z warsztatów jeszcze piękniejszy niż jest, zabiera do domu dwie buteleczki do pielęgnacji - z olejkiem do masażu twarzy i naturalnym tonikiem oraz ze skrypt pełen receptur, wskazówek i inspiracji na późnej.
Zapisy przyjmuje Ola Uruszczak - J o g o w s p a r c i e pod adresem: ola@ola-uruszczak.pl

DATY POZOSTAŁYCH WARSZTATÓW w PRACOWNII
Kosmetyki less waste i chemia gospodarcza - 20/03/20
Warsztat marcowy poświęcimy na przygotowanie minimalistycznych kosmetyków w stylu zero waste oraz najpotrzebniejszej chemii gospodarczej (proszek do prania. płyn do naczyń, etc.).

Prowadzenie: Marta Lebre – konsultantka ajurwedy, pasjonatka zielarstwa i kosmetyki naturalnej. Zwolenniczka zdrowej i bezodpadowej pielęgnacji, tworząca własne receptury kosmetyczne. Prowadzi warsztaty z kosmetologii na studiach z ajurwedy (GWSH Katowice). Z wykształcenia iberystyka i psycholożka. Obecnie w trakcie kursu nauczycielskiego z vinyasa kramy jogi u Agnieszki i Macieja Wielobób. Blog: https://www.martalebre.com/ i fanpage FB Marty: https://www.facebook.com/NaturasanaMartaLebre

Łagodna praktyka jogi w nurcie vinyasa krama w Zawarce, obok Placu Zbawiciela

Zapraszam na regularne zajęcia jogi, podczas których będziemy wspólnie w kameralnej grupie szukać rozluźnienia, miękkości i luzu na macie. Vinyasa krama joga to dynamiczna, ale łagodna praktyka, w której podążamy ruchem za oddechem, uważnie wsłuchując się w sygnały z ciała. Zajęcia obejmują praktykę asan jogi, a także proste ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe (pranayama).

Cena za miesięczny karnet: 60 zł.
Kiedy: w poniedziałki 19:30 - 21:00
W miarę wolnych miejsc możesz też wpaść na pojedyncze zajęcia. Cena za pojedyncze wejście to 20 zł.
Zapisy przyjmujemy mailowo: aluer@wp.pl
Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia z jogą.
Pieniążki pokrywają kwotę wynajmu sali w Zawarce.
Prosimy o zabranie własnej maty 🙂

Zapraszamy serdecznie na ostatnie z cyklu trzynastu spotkań organizowanych w duchu "Kobiet, które się budzą" (Mujeres que despiertan), połączone z Ceremonią Zakończenia. Krąg, czerpiąc jak zwykle z energii nowiu, odbędzie się 26 stycznia w Warszawie w okolicach metra Słodowiec. Zapraszamy serdecznie kobiety, które czują potrzebę bycia we wspólnym Kręgu oraz zwłaszcza te z Was, które uczestniczyły w naszych wcześniejszych Kręgach i chciałyby wspólnie z nami zintegrować i dopełnić to doświadczenie.

WAŻNE!
Prosimy o przyniesienie na to spotkanie białej szaty (sukienki lub spódnicy), nowego pierścionka lub bransoletki oraz opcjonalnie kwiatów. Na zakończenie będziemy świętować więc jeśli takie jest Twoje życzenie możesz również przynieść przekąskę na wspólny stół oraz trunek czy dowolny napój, którym chciałabyś wznieść toast za "nową drogę życia".
To spotkanie będzie poświęcone na wytyczenie nowej ścieżki dla siebie i na opracowanie szczerych i wzmacniających zobowiązań każda wobec siebie samej. Możesz już przed kręgiem zastanowić się jakie zobowiązania chciałabyś dla siebie podjąć. W trakcie kręgu będziemy się dzielić naszymi myślami i doświadczeniami. Będzie to też czas na wspominanie naszych wspólnych kręgowych procesów. Możesz też pobyć w ciszy, jeśli taka będzie Twoja wola, i po prostu nam potowarzyszyć. Nasze dzielenie się zakończymy wspólną ceremonią świętowania miłości do samej siebie.

Nasze kręgi tworzymy bazując na programie stworzonym przez Laurę Moreno, uzdrowicielkę z Kolumbii. Jest to program spotkań , który powstał w celu wzmocnienia kobiet poprzez bycie razem i dzielenie się swoim doświadczeniem i mądrością, we wzajemnym szacunku i wsparciu. Polega na wymianie doświadczeń i opowieści z serca do serca, dzięki czemu wychodzimy z kręgu bogatsze i silniejsze. Spotkania pomagają w odzyskaniu połączenia ze swoją własną naturą, intuicją i sercem oraz naturalnymi cyklami kobiecymi. Pomagają dotrzeć do wewnętrznej mądrości, którą każda z nas w sobie nosi. Zaznaczamy, ze wszystko to, co zostaje powiedziane na kręgu, zostaje wyłącznie miedzy nami. Obowiązuje nas dyskrecja. Na miejscu będzie dostępna ciepła herbatka, woda i drobny poczęstunek.

Daj znać i napisz do nas, jeśli chcesz dołączyć, podamy Ci dokładny adres. Wstęp wolny ale ze względu na ograniczoną przestrzeń obowiązują zapisy pod adresem troszynskam@gmail.com Zapraszamy kobiety w każdym wieku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu Mujeres Que Despiertan (Kobiety, które się budzą) i jego założycielki Laury Moreno, możesz zajrzeć na stronę: www.mujeresquedespiertan.com


Magda: Jestem kobietą od lat krocząca zarówno ścieżką psychoterapii jak i duchowości, doświadczając przez ten czas nauki w wielu technikach uzdrawiania, szkołach, treningach i warsztatach. Jestem psychologiem, terapeutką uzależnień, terapeutką dźwięku, praktykiem Kambo, a aktualnie jestem w trakcie 4-letniego treningu w nurcie psychoterapii Gestalt. Uczę się jednocześnie technik uzdrawiania szamańskiego w Edynburgu. To, co przez lata dawało mi ogień do własnych poszukiwań, to potrzeba połączenia się z głębią siebie, swoją wewnętrzną prawdą i mądrością, w pogłębianiu się bezwarunkowej miłości do samej siebie.
https://web.facebook.com/Medycyna-Ziemi-Medycyna-Kobiet-394262894667471/?modal=admin_todo_tour

Marta: Jestem konsultantką ajurwedy, prowadzę warsztaty naturalnej pielęgnacji i obecnie dumnie uczestniczę w kursie nauczycielskim vinyasa kramy jogi. Pasjonuję się zielarstwem i dziką kosmetyką. Uwielbiam samotnie włóczyć się po łąkach i zbierać zioła. Odkrywam siebie w medytacji a kręgi są dla mnie cudowną okazją do pogłębienia tych poszukiwań.

Zapraszamy Cie serdecznie ♡

Krąg odbędzie w Warszawie przy ulicy Staffa (dokładny adres podamy po wcześniejszym kontakcie mailowym/messangerowym) Zaczynamy punktualnie o 18:00 więc najbezpieczniej przyjść 15 minut wcześniej.

 © Naturasana Marta Lebre